קורסים פעילויות וסדנאות – קורסים

קורסים

בחזרה לקורסים פעילויות וסדנאות

קורס פיוזינג
עיצוב  ויצירה בזכוכית בכלל ועיצוב בזכוכית בטכניקת הפיוזינג בפרט מאפשר ליצור פריטים וכלים שימושיים, דקורטיביים ואמנותיים מרהיבים מזכוכית. לימוד טכניקת הפיוזינג, שהיא יצירה המשלבת עבודה בזכוכית קרה ביחד עם הכנסה לתנור, מאפשרת פעילות יצירתית ומהנה, ולמידה של עיצוב בזכוכית, הנותנים מקום לביטוי אישי לכל אחת/אחד. השתתפות בקורס זכוכית בכלל וקורס פיוזינג בפרט, בסטודיו זגוגיתא, חושף את המשתתפים לשלל האפשרויות של עבודה  ויצירה בזכוכית. הקורסים מוצעים ברמות שונות וכוללים לימוד זכוכית ברמה גבוהה ובמתודולוגיה מסודרת. סטודיו זגוגיתא - המקום ליצירה בזכוכית הוא סטודיו מוביל בתחומו, מרווח, מקצועי ונעים ליצירה.

קורס פיוזינג – מתחילים

על הקורס:
סטודיו 'זגוגיתא' – המקום ליצירה בזכוכית, הוא הוביל בתחומו להוראה ויצירה באמנות בזכוכית, בטכניקת הפיוזינג. טכניקה במסגרתה משלבים עבודה עם זכוכית קרה, על שולחנות העבודה והכנסה של עבודות לתנור זכוכית ייעודי. 

במסגרת קורס פיוזינג מתחילים נלמדים, באורח מעמיק ומקצועי, העקרונות הבסיסיים של העבודה בטכניקה זו בזכוכית. במהלך קורס פיוזינג בזכוכית, התלמידות/ים יוצרות/ים מספר כלים, אביזרים ופריטים דקורטיביים מזכוכית, בדרגות קושי עולות. הידע הנרכש בקורס מאפשר למסיימים אותו להמשיך ולעבוד באופן עצמאי ולהמשיך וליצור בזכוכית בטכניקת הפיזונג. בתום קורס פיוזינג מתחילים ניתן להמשיך וליצור בסטודיו זגוגיתא, במסגרת חוג על בסיס שבועי, תוך כדי ליווי והדרכה מקצועיים. 

משך הקורס: ארבעה מפגשים שבועיים בני שלוש שעות כל אחד.
חומרים וכלים: מחיר הקורס כולל את כל החומרים והכלים הנדרשים במהלך הקורס.
מחיר: לקבלת מחיר נא ליצור עמנו קשר.

לא נדרש ידע קודם.

סדנאות מתקדמות בפיוזינג

על הקורס:
סטודיו 'זגוגיתא' – המקום ליצירה בזכוכית והסטודיו המוביל ביצירה בזכוכית בטכניקת הפיוזינג, מתמחה בטכניקה זו במסגרתה עובדים עם זכוכית קרה המוכנסת לתנור זכוכית ייעודי להתכה. 

ליודעי טכניקת הפיוזינג, המבקשים להתמחות ולהתמקצע בתחום יצירה זה בזכוכית, מוצעות בסטודיו זגוגיתא סדנאות מתקדמות בתחומים שונים כגון: עבודה עם אבקות זכוכית, רישום/איור על זכוכית, עבודה עם תכלילים ועוד. 

 

משך הסדנאות: הסדנאות הן בנות  מפגש אחד או שניים. 
חומרים וכלים: מחיר הסדנאות בדרך כלל כולל חומרים, כלים ושריפות.
מחיר: לקבלת פרטים לגבי הסדנאות הקרובות וכן מחיר נא ליצור עמנו קשר.

נדרשים ידע וניסיון מעשיים קודמים בטכניקת הפיוזינג.

קורסי פיוזינג לעובדי הוראה (מוכר לשנת שבתון)

על הקורס:
סטודיו 'זגוגיתא' – המקום ליצירה בזכוכית, הוא הסטודיו המוביל בתחום יצירה בזכוכית בטכניקת הפיוזינג.

לסטודיו אישור של קרנות ההשתלמות ולפיכך ניתן להצטרף לקורסים ייעודיים של עובדי הוראה בשנת שבתון (ולקבל החזר מהקרנות), או להצטרף לקורס ייעודי לעובדי הוראה ולהנות מהמחיר המיוחד.

הסטודיו מציע לעובדי הוראה:

קורס "פיוזינג מתחילים": 7 מפגשים מרתקים, בני 3 שעות כ"א במסגרת נלמדת טכניקת הפיוזינג באורח מקצועי, בסטודיו מרווח, ממוזג ומאובזר. במסגרת הקורס יוצרים מספר פריטים, בדרגת קושי ובהיקף גדלים.

קורס "פיוזינג מתקדמים": למסיימים את קורס המתחילים, ניתן להמשיך לקורס מתקדם, הכולל גם הוא 7 מפגשים, בני 3 שעות כ"א ובמסגרתו לומדים טכניקות מתקדמות יותר של פיוזינג. במסגרת הקורס יוצרים מספר פריטים מורכבים.


חומרים וכלים: מחיר הקורסים כולל את כל החומרים והכלים הנדרשים במהלך הקורס.
מחיר: לקבלת מחיר נא ליצור עמנו קשר.

 

קורסים פרטיים

 

 

סטודיו "זגוגיתא" - המקום ליצירה בזכוכית - הוא המקום המוביל ביצירה בזכוכית בטכניקת הפיוזינג. סטודיו מרווח, ממוזג, מקצועי ומאובזר.

עבור מקומות עבודה, קבוצת חברות/חברים וכד' ניתן ליצור קורס פיוזינג ייעודי ומותאם אישית לקבוצה. פעילות יצירתית בזכוכית היא דרך נפלאה לגילוי מקורות העוצמה האישיים, לגיבוש חברתי ולרכישת ידע חדש. אנו מזמינות אתכם/ן לפנות אלינו לבניית קורס ייעודי לצרכים שלכן/ם.

ענת ואביטל.

כתיבת תגובה